Basketbol da Devrim  

Posted by basketçi


Show  TV :))
Efes Pilsen'in maçlarını eskiden banttan gece yarısı verirlerdi; saat 24:00 dan sonra ekran karşısına geçer izlerdik.Günümüz modern :PPP televizyoculuk anlayışında bir basketbol maçının tekrar ana kanallardan birinde verilmesi resmen bir devrimdir.
7 Ocak Perşembe
20:15
Efes Pilsen - Olympiakos Euro Leage maçı Sky Türk ile birlikte Show Tv ekranlarında olacak.

Yeni yılın en büyük maçı olabilir. 
Efes Pilsen'in kazanmaktan başka şansı yok ama rakip çok güçlü. Mükemmel bir maç olacak.
Açıkçası bu maçı izlemeyi yani tribünde olmayı herşeyden çok isterdim. Kısmet Show Tv'den izlemekmiş :))Efes Pilsen için bir kötü haberim var. Efes Pilsen'e karşı hem Cibona hem de Olympiakos formaları ile daha önce mükemmel maçlar çıkartan Sconie Penn bu haftadan itibaren tekrar Pire'liler için forma giyecek.

Efes Pilsen forması giydiği dönemlerde pek bir katkı verememişti Penn.
Formanın içindeyken pek etkili gözükmeyen Penn, Efes Pilsen formasını ne zaman karşısında görse kırmızı görmüş boğaya dönüyor.
Olympiakos keşke bu transferi gelecek hafta yapsaydı. Kadrosunda Papaloukas, Teodosic, Sloukas, Chıldress, Kleiza, Halperin, Vujcic, Baby Shaq, Bourousis gibi büyük basketçilerin bulunduğu bir takımda birtek Sconie Penn'den çekiniyor değilim elbette. Bu isimlerin hepsi birbirinden ürkütücü. Efes Pilsen galip gelmeyi başarırsa belkide durgunluk dönemi kabuğunu kırıp atar ve eski bilindik havasını yakalar.

İlker KESER
                                                          http://naumoski7.blogspot.com/


Basketbol, NBA, TBL, Euro Leage, NCAA, Eurobasket, Euro Cup, Uleb Cup, 12 Dev Adam, Spor, Beden Eğitimi
Paylaş

This entry was posted on 5 Ocak 2010 Salı at 02:56 . You can follow any responses to this entry through the comments feed .

0 yorum

Yorum Gönder

Related Posts with Thumbnails